Solidny partner od 1991 roku

Okna PCV

Pliki do pobrania:

Prawidłowo zaprojektowane, wykonane i zamontowane gwarantują nie tylko optymalne warunki przebywania w pomieszczeniu, ale także nadają mu odpowiedni wygląd - często decydując o niepowtarzalnym charakterze i estetyce całego budynku.
Oferujemy swoim klientom konstrukcje oparte na profilach INOUTIC / Deceuninck w platformie Eforte, Prestige i Arcade, okucia obwiedniowe pochodzą od firmy Roto lub Romb.Nasze systemy są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów budynków.
Inoutic oferuje szeroką gamę produktów dla wszystkich typów okien PVC, drzwi balkonowych oraz drzwi tarasowych. Energooszczędne profile okienne gwarantują, że Twoje okna będą naprawdę ciepłe. Systemy okienne i drzwiowe INOUTIC / Deceuninck, wraz z całą paletą profili uzupełniających i wykończeniowych, dają niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu. Od prostych okien do najbardziej złożonych, od drzwi do systemów przesuwnych, w wielu stylach i kolorach.

 

 

 

System okienny Eforte

Eforte to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku. Dzięki zastosowaniu Eforte przy produkcji okien, można osiągnąć współczynnik izolacji termicznej wynoszący nawet Uf=0,95 W/m?K. W praktyce oznacza to znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80% (w porównaniu do kosztów ogrzewania budynku z oknami starego typu), a co za tym idzie niebagatelny wpływ na ochronę naszego środowiska naturalnego. To najlepsza inwestycja w przyszłość. Możliwe do zastosowania w profilu Eforte szklenie o grubości do 56mm sprawia, że okna stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Eforte to także nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę każdego domu.

 Ulotka do pobrania tutaj

 

 

 

 

System okienny Prestige

Doskonałe parametry termoizolacyjne systemu Prestige, uzyskane dzięki głębokości zabudowy 76mm, gwarantują przyjazny klimat w każdym wnętrzu. System Prestige to również nieograniczone możliwości aranżacji. Profile skrzydeł dostępne są w trzech wersjach: skrzydło niezlicowane, skrzydło półzlicowane zaokrąglone oraz półzlicowane z krawędziami. Prestige został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym użytkowaniu przez wiele lat. Zgrzewalna uszczelka, koekstrudowana w procesie produkcji profilu, wykonana została z nowoczesnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa TPE. Warto także zwrócić uwagę na system odprowadzania wody z profilu, uniemożliwiający przedostawanie się wody do wewnątrz, a tym samym zapobiegający korozji wzmocnień. Z kolei 25-milimetrowy wrąb szybowy zapewnia maksymalne zachodzenie profilu na szybę, a dzięki temu jej bezpieczne i stabilne osadzenie. Profile Prestige pozwalają na zastosowanie pakietu szybowego o maksymalnej grubości do 45mm oraz na wykorzystanie skutecznych okuć antywłamaniowych. Unikalny zaczep listwy przyszybowej zapewnia bardzo dobre zabezpieczenie przed włamaniem. Profile Prestige dostępne są w bogatej palecie 40 barw, w tym również w specjalnych foliach Titanium.

Ulotka do pobrania tutaj

 

 

System okienny Arcade

Arcade to systemy profili okiennych, które dzięki swoim klasycznym kształtom doskonale wpisują się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, zapewniając jednocześnie dobrą izolację termiczną. To optymalne połączenie bardzo dobrych parametrów użytkowych oraz estetyki. 5-komorowa konstrukcja profilu o głębokości zabudowy 71mm gwarantuje bardzo dobre parametry izolacyjności cieplnej. Okna z profili Arcade zdecydowanie wyróżniają nowoczesne, zaokrąglone linie. Są wyrazistym elementem elewacji i charakterystycznym detalem wnętrza. Różne kształty skrzydeł pozwalają dostosować okno do każdego stylu architektonicznego. Profile Arcade zapewniają ekonomiczne, spójne i ponadczasowe. Są dostępne w wielu różnych kolorach i dwóch wersjach skrzydła - półzlicowanym oraz prostym.

Ulotka do pobrania tutaj

 

 

Nasi partnerzy

Aliplast
Romb
Inoutic
Roto

Nasze usługi: drzwi zewnętrzne Grudziądz, producent okien Grudziądz, producent drzwi Grudziądz, okna pcv Grudziądz, drzwi pcv Grudziądz, okna energooszczędne Grudziądz, Okna Deceuninck, Okna Arcade, montaż okien Grudziądz, montaż drzwi Grudziądz, serwis gwarancyjny Roto GU Romb, naprawa okien drzwi PCV Grudziądz, regulacja okien drzwi PCV Grudziądz, konserwacja okien PCV Grudziądz, pielęgnacja i konserwacja profili PCV Grudziądz